Бухгалтерські послуги для ТОВ та ФОП в Україні

Надання бухгалтерських послуг на аутсорсингу з кожним днем ​​стає все більш необхідною послугою в Україні. Це пов’язано з тим, що це дешевше і безпечніше, ніж оформляти співробітника в штат і нести відповідальність за його дії.

Укладаючи договір на надання бухгалтерських послуг з LEVANT consulting, Ви передаєте обов’язки ведення бухгалтерського та кадрового обліку нашим фахівцям. Завдяки великій команді з досвідом більш 15 років у різних сферах господарської діяльності, Ви отримуєте кваліфікованого бухгалтера і юриста в тій сфері, в якій ведете діяльність.

У нас вартість бухгалтерських послуг нижче ринкової за рахунок скорочення витрат. Ми працюємо віддалено / онлайн. Всю комунікацію з клієнтами ведемо по телефону, в месенджерах (Viber, Skype, Telegram, WhatsApp), по електронній пошті. Будь-яким зручним способом для клієнта. При необхідності обмін документами здійснюємо через кур’єрські служби. Документи по Україні доставляються протягом доби. Вся звітність здається онлайн, так само як і обмін документами з контрагентами. Згідно законодавства України, паперові варіанти документів (податкові, акти і т.д.) більше не потрібні. Всі дані знаходяться в базі податкової.

З 2019 року LEVANT consulting офіційно може надавати послуги аутстаффінгу. Наша група компаній перебуває в Державній Службі Зайнятості в списку суб’єктів, які можуть здійснювати оформлення співробітників за договором аутстаффінгу.

Ми працюємо з Фізичними особами-Підприємцями (ФОП) і юридичними особами. Серед юр.осіб найпоширеніша форма господарської діяльності Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).