Чим можна зайнятися, якщо Вас звільнили в 2020 році

Після карантину не всі вийшли на роботу. Багатьох скоротили і тепер питання, що робити далі. Є ймовірність знайти роботу в іншій компанії, але вона досить невелика. Або освоїти нові навички, які актуальні в 2020 році.

Що робити, якщо Вас звільнили після карантину


✤ Стати копірайтером


Прочитати кілька книг / закінчити безкоштовні (платні) курси з копірайтингу. Сьогодні хороші копірайтери, як ніколи, цінні. Кількість сайтів і необхідність їх наповнення зростає в геометричній прогресії.

✤ Зайнятися мікрозелень


Вирощувати і продавати мікрозелень. Мікрозелень останній тренд в харчуванні і продажи значно зросли за останні кілька років. Починати виробництво можна вдома без особливих витрат, і поступово розвивати бізнес.

✤ Продавати зелень на ярмарках


Якщо є земля, можна вирощувати зелень звичайну (кріп, петрушку і т.д.) і продавати на міських ярмарках.

✤ Закінчити курси б’юті-майстра


Навчитися робити манікюр, педикюр, брови, вії, стати перукарем. Послуги популярні завжди, і в кризу і в сприятливий час.

✤ Відкрити ательє


Перший варіант навчитися шити, другий – найняти кілька дівчаток, які це вміють робити. Зробити рекламу в інтернеті, знайти клієнтів і шити для них одяг. Плюс послуги ремонту одягу.

✤Шукати клієнтів для іншого бізнесу


Шукати клієнтів для інших. Наприклад, домовитися зі стоматологією або салоном краси, що Ви будете приводити клієнтів за %. Ваше завдання шукати їх в онлайн (оффлан).

Заробляти на реферальних програмах


Використовувати реферальні програми. Практично всі сайти, такі як Aliexpress, біржі, тревелсервіси дають реферальне посилання. Коли людина перейшовши по ній робить покупку, Ви отримуєте %. Досить популярний вид заробітку.

Пишіть в коментарях, які варіанти заробітку Ви знаєте