Просимо Вас уважно ознайомитися із Політикою конфіденційності і, у разі відсутності беззастережної безумовної згоди із всіма положеннями Політики конфіденційності, просимо негайно припинити користування нашим веб-сайтом та будь-якими його частинами.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛЕВАНТ КОНСАЛТИНГ» (ідентифікаційний код юридичної особи 43404503), надалі «Компанія», з повагою ставиться до приватної, конфіденційної інформації та даних кожного користувача та особи, яка відвідує сайт з адресою в мережі Internet  https://www.levant.in.ua/

Повідомляємо Вас про те, які особисті (персональні, приватні, конфіденційні) дані (відомості) ми збираємо і у який спосіб їх використовуємо.  

Дані (відомості) збираються, обробляються і використовуються у суворій відповідності до вимог законодавства України про захист персональних даних.

2. ЗБІР, ВИКОРИСТАННЯ І ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми збираємо інформацію, відомості, дані, які стосуються приватних осіб, лише з метою обробки і використання, і лише в тому випадку, якщо Ви добровільно надали інформацію або чітко висловили згоду на її використання. Коли Ви відвідуєте наш веб-сайт, деякі дані автоматично записуються на сервери Компанії, для адміністрування, статистичних або резервних цілей. Записана інформація може містити: назву Інтернет-провайдера, інколи ІР-адресу, дані про версію програмного забезпечення, про операційну систему пристроях користувача, з якого відвідується наш веб-сайт, веб-сайт, з якого Ви здійснили перехід, щоб відвідати нас, адреси веб-сайтів, які Ви відвідуєте одночасно з нашим веб-сайтом, параметри пошуку, що привели Вас на наш сайт.

Така інформація дозволяє зробити висновки про те, яка аудиторія відвідує наш веб-сайт, ефективність рекламних заходів. Однак у даному контексті не використовуються жодні персональні дані.

Якщо Ви добровільно надаєте нам персональну інформацію, ми зобов’язуємося не використовувати, не обробляти і не передавати таку інформацію у спосіб, що виходить за межі вимог чинного законодавства України або зазначається Вами у заяві про згоду. Передача персональних даних здійснюється лише на підставі судового рішення або в іншому порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Будь-які зміни у Заяві про конфіденційність публікуються на даній веб-сторінці. Це дозволяє Вам у будь-який час отримати інформацію про те, які дані у нас зберігаються, і про те, яким чином ми їх збираємо і зберігаємо.

3. БЕЗПЕКА ДАНИХ

Компанія зобов’язується безпечно зберігати Ваші персональні дані і вживати усіх запобіжних заходів для їхнього захисту від втрати, неправильного використання або внесення змін. Партнери Компанії, які мають доступ до Ваших даних, що необхідні їм для надання послуг за допомогою нашого Сайту, зобов’язані дотримуватися умов конфіденційності даної інформації і не мають права використовувати надані дані задля якихось інших цілей. В деяких випадках виникає необхідність передати Ваші запити іншим користувачам Сайту. У цих випадках Ваша персональна інформація також вважатиметься і використовуватиметься як конфіденційна, персональні дані будуть захищені.

4. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ НЕПОВНОЛІТНІХ

Компанія не надає послуги особам, які не досягли 16 років – безпосередньо. Замовлення послуг для осіб, які не досягли 16 років, – можливе через законних представників. Якщо батьки або інші законні представники дитини виявлять, що дитина самостійно надала певну інформацію Компанії, і визнають, що ці дані мають бути знищені, батькам або іншим законним представникам необхідно зв’язатися з нами з проханням видалити інформацію про дитину.

5. ВІДСТЕЖЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Сайт встановлює файли cookie.

Без чітко вираженої згоди наших користувачів дані, збирання яких здійснюється за технічними засобами, не використовуються для ідентифікації особи відвідувача і не долучаються до будь-яких інших персональних даних особи під псевдонімом.

6. ЗВЕРНЕННЯ КЛІЄНТІВ

Збережені дані будуть видалені Компанією після збігання періоду зберігання, встановленого законодавством або угодою, або у випадку, якщо сама Компанія більше не потребує збереження тих або інших даних. Ви маєте право у будь-який час вимагати видалення інформації про Вас з бази даних Компанії. Ви також маєте право у будь-який час відізвати Вашу згоду на використання або обробку Ваших персональних даних. У таких випадках, а також, якщо у Вас виникають якісь інші побажання, пов’язані з Вашими персональними даними, просимо Вас надіслати лист на офіційну адресу Компанії або електронною поштою.

Просимо Вас також зв’язатися з нами у разі, якщо Вам хотілося б дізнатися, чи збираємо ми дані про Вас і якщо так, то які саме дані. Ми намагатимемося якнайшвидше надати відповідь на ваш запит.

7. ВИКОРИСТАННЯ ПЛАГІНІВ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

Технічне оснащення сторінок нашого веб-сайту включає в себе плагіни соціальних мереж:

facebook.com, керування якою відбувається зі штаб-квартири компанії Facebook Inc, розташованої в США, штат Каліфорнія, Пало Альто, Авеню Каліфорнія 94304, ул.1601 (надалі «Facebook»);

Instagram, керування якою відбувається зі штаб-квартири компанії Facebook Inc, розташованої в США, штат Каліфорнія, Пало Альто, Авеню Каліфорнія 94304, ул.1601 (надалі «Facebook»).

Ці плагіни можуть бути кнопками «Like» або відповідно «Мені подобається» в соціальній мережі. Якщо Ви відвідуєте одну з наших веб-сторінок, оснащену таким плагіном, ваш Інтернет-браузер безпосередньо підключить Вас до серверів соціальної мережі і на екрані відобразиться плагін, зареєстрований через ваш браузер. Плагін передаватиме на сервер соціальної мережі дані про те, які саме наші веб-сторінки Ви відвідали. Якщо Ви маєте обліковий запис на соціальної мережі і Ви зайшли у систему під своїм аккаунтом, під час відвідування нашої веб-сторінки соціальна мережа пов’язуватиме цю інформацію з Вашим аккаунтом (за наявності такої можливості).

У разі використання будь-яких функцій плагіна (наприклад, при натисканні кнопки «Мені подобається» чи коментуванні), ця інформація також буде синхронізована з Вашим аккаунтом  відповідної соціальної мережі.

Більш детальну інформацію про збір та використання даних безпосередньо соціальною мережею, а також про права і можливості захисту персональних даних в даному контексті можна знайти в розділі про захист персональних даних на сайті відповідної соціальної мережі.

Щоб уникнути зв’язку соціальної мережі з нашими веб-сторінками та подальшого зв’язку даної інформації з Вашим аккаунтом, Вам потрібно вийти з облікового запису соціальної мережі перед відвідуванням наших веб-сторінок.

8. ВИКОРИСТАННЯ МОДУЛІВ, ВБУДОВАНИХ У СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

На наших інтернет-сторінках передбачено можливість вбудовування модулів («вбудовані модулі») для соціальних мереж facebook.com. Відповідні сервіси надані компанією Facebook Inc.

Для підвищення ступеню захисту ваших даних під час відвідання наших веб-сторінок ці вбудовані модулі працюють, як кнопки, що активуються подвійним кліком миші. Така форма вбудовування передбачає, що при переході на будь-яку сторінку з нашого сайту, який містить такі вбудовані модулі, ви не будете автоматично підключені до серверів провайдерів. Лише у тому разі, якщо ви активуєте вбудований модуль і цим дозволите передачу даних, браузер створить пряме з’єднання  з серверами провайдерів. Вміст різних вбудованих модулів у подальшому передається відповідним провайдером безпосередньо у ваш браузер і виводиться на екран вашого комп’ютера.

Вбудований модуль повідомляє провайдера, на яку сторінку нашого вебсайту ви зайшли. Якщо під час перегляду нашого веб-сайту ви увійшли у мережу Facebook під своїм обліковим записом, відповідний провайдер може підібрати інформацію відповідно до ваших інтересів, тобто інформацію, яку ви переглядаєте під своїм обліковим записом. У разі користування будь-якою функцією вбудованого модуля (наприклад, кнопкою «Подобається» або розміщенням коментаря) ця інформація також буде передана браузером безпосередньо провайдеру для збереження.

Додаткову інформацію стосовно збирання та використання даних соціальними мережами, а також щодо прав та можливостей захисту вашої конфіденційності у зазначених обставинах можна знайти у рекомендаціях провайдерів щодо захисту даних/конфіденційності.

_________________________________

замовити консультацію