Що таке аутсорсинг

Аутсорсинг – має на увазі виконання певних завдань підприємства ресурсами іншої фірми. Всі послуги надаються відповідно до договору, який укладається між ними.

Приклад аутсорсингу в Україні

Наприклад, Ви займаєтесь будівництвом, для цього потрібно найняти фахівців, які будуватимуть, підрядників і постачальників. Але для ведення діяльності знадобиться, як мінімум, бухгалтер та юрист.

Передаючи бухгалтерію та юридичні питання на аутсорсинг фахівцям, ви економите час та гроші.

Вам не потрібно займатись підбором співробітників, організації робочих місць, закупівлі техніки, спеціалізованого ПЗ, офісних меблів, зарплатного фонду і т.д.

Укладаючи договір на надання послуг на аутсорсингу, отримуєте повний супровід команди бухгалтерів та юристів. Тобто, ви займаєтесь безпосередньо будівництвом, а зовнішні «помічники», другорядними функціями ведення господарської діяльності ТОВ або ФОП, в залежності про обраної вами організаційно-правової форми.

Для юридичних осіб є ще один суттєвий плюс, сума за договором аутсорсингу є витратами, які зменшують податок на прибуток.

В Україні більшість послуг надаються на аутсорсингу. Це може бути створення і просування сайту, бухгалтерський і юридичний супровід, послуги HR-компаній з підбору і навчання персоналу і т.д.