Семінар для бухгалтерів відбудеться 16 квітня 2019 р. у Києві

Семінар “Про податки та бухгалтерський облік” відбудеться 16 квітня 2019 року за адресою: м.Київ, вул. Хрещатик 14а, готель “Хрещатик”.

Основні теми семінару

  • Звітність 2019 року: ЄСВ, ПДВ, виправлення прибутку.
  • На чому ловить Держ.праця: типові помилки, річна відпуска.
  • Тонкощі “простих” операцій: готівкові розрахунки, ФОП і підприємництво.

Спікери семінару

Семінар для бухгалтерів
  1. Дмитро Винокур – головний редактор журналу “Податки та бухгалтерський облік”. Дмитро розкриє тему типових помилок при прийнятті на роботу співробітника. Ведення табелю робочого часу  та багато іншого.
  2. Дмитро Костюк -заступник головного редактора журналу “Податки та бухгалтерський облік”. Розкриє нюанси від’ємного ПДВ та інші питання пов’язані з даним податком . 
  3. Лілія Ушакова – експерт з питань оплати праці. Розповість все тонкощі оплати ЄСВ, контрольних точках Держ.праці, нарахування відпускних 
  4. Тетяна Войтенко – податковий експерт журналів “Податки та бухгалтерський облік”, “Бухгалтер 911” і “бухгалтерія”. Готівкові розрахунки при відрядженнях, готівкові обмеження, касові документи  – основні питання, які торкнеться Тетяна Войтенко. 

Програму семінару можна завантажити за посиланням

Вартість прийняття участі у семінарі

460-660 грн при участі он-лайн.

790 грн – присутність в залі, відеозапис семінару, кофі-брейк та роздаткові матеріали.

Також Ви можете вибрати пакет від 990 до 1790 грн, додатково входить подарунок срібна підвіска “Бджола” та набір косметики від Mary Kay.

Реєстрація за посиланням https://kyiv.factor.ua/.