Вибираємо назву Юридичного Особи – ТОВ

Перш за все, Ви повинні розуміти, що це найменування тільки Вашої Юридичного Особи. Торгова марка або бренд можуть називатися по-іншому. При використанні однієї юр. особи можна розвивати безліч брендів і проектів.

Наприклад, ТОВ «Технології» – це юридична назва, але компанія займається наданням послуг з фітнесу під брендом «FitnessLife», правильним харчуванням під назвою «HealthyFood» і т.д.

Але, при цьому персонал, який працює над розвитком брендів буде оформлений у ТОВ «Технології», всі рахунки, податки та інші бухгалтерські операції також будуть проходити виключно через ТОВ.

Як вибрати назву ТОВ

  • Найменування повинно бути унікальним, тобто в Україні не може бути точно такої ж назви у Товариства з Обмеженою Відповідальністю;

Наприклад, ТОВ «Технології» вже існують, ви не зможете взяти собі таке ж. Але, «Технології» можна використовувати в інших організаційно-правових формах (ЗАТ, БО, ДП і т.д.)

  • Назва ТОВ повинно бути українською мовою, містити організаційно-правову форму, в нашому випадку ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю), потім назва в лапках ТОВ «НАЗВА»;

За бажанням назву можна вказати англійською мовою. Вам це може знадобиться, якщо Ви будете працювати з іноземними контрагентами (клієнтами і підрядниками).

  • Допускаються будь-які знаки пунктуації (лапки, крапка, кома, двокрапка, дужки, апостроф, дефіс, тире, коса риска, знак оклику, знак питання, номер, плюс, знак рівності, зірочка), цифри (арабські і римські);
  • Таким чином, різними назвами будуть вважатися:

ТОВ «Таня і Люба» і ТОВ «Таня + Люба» і ТОВ «Таня.Люба»

Перевірити наявність вільних назв в МінЮст

Що необхідно для реєстрації ТОВ дізнайтеся за посиланням >>

Дізнатися вартість реєстрації ТОВ в Україні >>