Як заробити на нерухомості в Україні, яка ще будується

Інвестиції в нерухомість – найпростіший і швидкий спосіб заробити. Ринок нерухомості в Україні стрімко зростає, що робить вашу покупку ще більш ліквідної з кожним роком.

3 способи заробити на нерухомості, яка ще будується

Купуєте квартиру або комерційне приміщення, на моменті будівництва, котловану або вже в середині будівництва, коли будинок на половину готовий.

  1. Перепродуєте до того, як будинок добудований повністю.
    Перепродаж відбувається за договором переуступки. Коли Ви купуєте нерухомість до того, як будинок ввели в експлуатацію, Ви є інвестором. Таким чином, Ви переуступати права іншому інвестору;
  2. Перепродуєте квартиру або комерційну нерухомість після того, як отримали права власності. Це відбувається за договором купівлі-продажу;
  3. Після отримання всіх документів про право власності, робите ремонт і здаєте в оренду.


Чому вигідно інвестувати в нерухомість в момент її будівництва

Забудовники продають нерухомість, яка знаходиться в будівництва значно дешевше. І, як правило, ціни на житло або приміщення підвищуються пропорційно кількості проданих квартирах. Тобто, якщо Ви купили квартиру в будинку за 17500 грн / м2, то через місяць, коли в цьому будинку буде продано ще 10 квартир, вартість може досягати 20 000 грн / м2.

Поки Ваші гроші лежать, вони не працюють. Як тільки Ви їх вклали в нерухомість, їх цінність і кількість починають рости щодня.