Які завдання вирішує аутстафінг для бізнесу

Аутстафінг, простими словами, – це коли у Вас є люди, які працюють на Вас, але Ви не хочете оформляти їх в штат Вашої компанії. Аутстафінг передбачає, що Ваших працівників оформлюють в штат іншої компанії-аутстафера. А між Вашою компанією і компанією-аутстафера укладається договір на надання послуг аутстафінгу персоналу.

Аутстафінг – це оформлення персоналу. Пошуком і співбесідою співробітників займаються аутсорсингові HR-компанії.

Навіщо потрібен аутстафінг персоналу

Обмеження в кількості найманого персоналу

Використовуючи аутстафінг, Ви вирішуєте питання обмеження кількості найманого персоналу, якщо є фізичною особою підприємцем на 2 групи Єдиного Податку. Ви можете залучати до виконання завдань свого бізнесу понад 10 осіб найманого персоналу. А також продовжувати діяльність на 2-й групі Єдиного Податку і бути впевненим в тому, що кожен співробітник офіційно оформлений.

Оптимізація витрат

Оптимальний варіант для невеликих компаній, які не готові утримувати в штаті фахівця з кадрів і податкового обліку персоналу. Ви завжди платите тільки за роботу виконану з документообігу кожного окремо взятого співробітника, а не за відпустку або лікарняний штатного бухгалтера.

Економія часу і ресурсів при оформлення тимчасового персоналу

У період високого сезону Вашої діяльності або проектних робіт – ми беремо на себе оформлення, кадровий, податкової облік, звільнення таких працівників. І позбавляємо Вас від турбот, пов’язаних з пошуком, оформленням і звільненням бухгалтерів, необхідних на короткий період часу.

Обов’язкове оформлення співробітника з інвалідністю

Згідно із законодавством України, на кожні 8-20 (4% від загальної кількості) співробітників в штаті, підприємство повинно оформити 1 співробітника з інвалідністю.

Залишилися питання? Дозвольте допомогти

Напишіть питання і наші фахівці нададуть вам кваліфіковану відповідь