Юридичні послуги для бізнесу. Необхідність або марна трата грошей?

Основна проблема відкриття і ведення бізнесу полягає у відсутності підтримки від влади, недосконалості податкової політики та судової системи, розвиненості корупційних схем. В таких умовах правовий захист буде запорукою стабільного і безпечного розвитку компанії.

Юридична консультація: швидке вирішення поточних проблем

Юридична консультація бізнесу полягає в наступному:

  1. Пояснення законодавчих вимог, які пред’являються до конкретного типу підприємства;
  2. Попередження про фінансові та правові ризики;
  3. Поради щодо оподаткування та оптимізації роботи компанії;
  4. Допомога в правовому вирішенні конфліктної ситуації.

Рекомендації по вибору оподаткування та форми власності

Консультація юриста необхідна при відкритті ІП або реєстрації ТОВ. Спеціаліст проконсультує з усіх питань і допоможе зібрати пакет документів. Для реєстрації бізнесу необхідно:

1. Документи: паспорт, копія та ІПН;

2. Правильно заповнена реєстраційна картка.

Основна складність в заповненні картки – точно вписати коди за КВЕД, для обраних напрямків підприємницької діяльності. Кількість видів діяльності не обмежена, а тому краще вказати кілька – основні і додаткові. Юрист допоможе з кодами і їх кількістю. Підкаже з вибором оподаткування, опираючись на такі показники:

  1. Вид діяльності;
  2. Наявність і розмір витрат;
  3. Обсяг річного доходу;
  4. Можливості бухгалтерсько-економічного підрозділу підприємства.

Складання договорів – тонка справа

Укладення договору з контрагентом – важлива частина діяльності компанії, від якого залежить як успіх угоди, так і подальші взаємини з клієнтом. Договір – це документ, в якому прописуються всі умови. І якщо будуть виникати якісь розбіжності, правильно розроблений договір допоможе вирішити проблеми на юридичному рівні.

Складання договору юристом допоможе уникнути безлічі підводних каменів. Спеціаліст проведе експертизу документа і перевірку контрагента, при необхідності. Допомога юриста в складанні договору убезпечить бізнес і зробить співпрацю максимально продуктивною.